Johnny Mus | Wie niet weg is, is gezien Hallo, ik ben Vlieg en ik wijs de weg naar leuke activiteiten voor kinderen. Meer info op www.vliegjemee.be!

Praktische informatie

Wanneer

Prijs

€ 8,00
-18: € 7 | 55+: € 7 | Groepen (vanaf 10 personen): € 7 | Lerarenkaart: € 7 | Kansentarief UiTPAS: € 1,6

Waar

cultuurhuis Tessenderlo | het LOO

Een kleutertheatervoorstelling voor 4+ met een acrobaat-jongleur, een drummer en een actrice. Zij vertellen een verhaal van blijven, van zijn en van worden. Ze maken een nieuwe taal zonder woorden maar met bakken energie én met muziek.

Er hangt iets in de lucht.

Je ziet het niet.

Je kan het niet vastpakken.

Maar het tokt en klopt, zoeft en zweeft.

Het duikelt, struikelt, tokkelt en rommelt.

Door de lucht.

Terug en heen en terug en bam.

Zij, hij en hem.

Voor iedereen vanaf 4 jaar

Spel: Mieke Laureys | Acro-jongleur: Raff Prinquet (Sinking Sideways) | Live-muziek: Tijl Piryns | Coaching: Randi De Vlieghe | Deze productie komt tot stand met steun van de Vlaamse overheid, met residentiesteun van c o r s o, met steun van de Tax shelter regeling van de federale overheid, en de ondersteuning van Het Laatste bedrijf.

€ 2 korting in ruil voor 5 UiTPASpunten

johnnymus.be

©Tina Herbots

Filter op categorie